Гарантія та повернення сантехніки

Шановні клієнти, питання щодо гарантії Ви можете поставити за телефоном +380 50 657-24-21, +380 98 711-97-66 с 10:00 до 19:00 Пн-Пт, або надіслати їх за адресою sales@akvastil.com.ua. Ми постараємося відповісти на ваші запитання в найкоротший термін.

Всі товари в нашому інтернет-магазині мають гарантію 2 роки, залежно від гарантійної політики виробника. Точний термін гарантії зазначено у картці кожного товару. Гарантійні зобов'язання можуть бути анульовані у разі, якщо товар використовувався з порушенням правил експлуатації.

Процедура обміну або повернення, придбаного у нас товару, відбувається відповідно до Закону України «Про захист прав споживача».

Випадки для повернення чи обміну товару на інший?

Ви можете повернути або обміняти товар на інший у тому випадку, якщо з моменту покупки минуло не більше 14 днів. При цьому товар повинен бути в повній комплектації і не мати слідів використання. Усі пакувальні матеріали мають бути збережені цілими.

У разі, якщо придбаний вами товар перестав працювати, його повернення чи обмін відбувається лише після отримання висновку сервісного експерта у тому, що умови експлуатації були порушені.

Чому сервісний центр може відмовити в обслуговуванні?

Сервісний центр може відмовити у безкоштовному гарантійному обслуговуванні, якщо:

  • товари, які не мають підтверджуючих документів (накладна або товарний чек, гарантійний талон) про купівлю у нашому магазині;
  • товари з порушеним товарним виглядом та комплектацією (часткове або повне порушення зовнішнього вигляду упаковки, відсутність будь-яких компонентів упаковки або їх сильне, невідновне пошкодження);
  • товари в одноразовій упаковці, якщо вони розпаковані;
  • будь-які товари після встановлення (монтажу) та/або з ознаками використання;
  • рекомендований товар — товар привезений в Україну або виготовлений на замовлення.